سه شنبه 10 آذر 1394  
صفحه اصلي
ادارات شهرستان ها
اداره برنامه ریزی، انجمن ها و مشارکت ها
انجمن ها
شهرستان ها
فايل های مورد نیاز کتابخانه ها
گزارش تصویری
منشور اخلاقي
واحد آمار
ورود كاربران
تماس با مدیرکل
چهاردهمین نمایشگاه کتاب فارس 9 و پایانی
چهاردهمین نمایشگاه کتاب فارس با اهدای مجموعه نفیس و بیست جلدی تاریخ جامع ایران به کتابخانه شهید آیت الله دستغیب رسماً به کار خود پایان داد.
مردم 15 روستای خرامه چشم به راه کتابخانه سلطان شهر
کتابخانه شهید نصرالله ایزدی در شهر خرامه افتتاح شد و کلنگ کتابخانه سلطان شهر این شهرستان به زمین خورد تا امیدهای فرهنگی بیش از پیش در دل مردم زنده شود.
چهاردهمین نمایشگاه کتاب فارس 8
کتابداران فارس برای جبران کمبودهای سخت افزاری از جان مایه گذاشته اند /ما به کتابخانه نیاز داریم، نه قرائت خانه و حومه!/ شبکه های اجتماعی به گرد پای کتاب هم نمی رسند
چهاردهمین نمایشگاه کتاب فارس ۷
معاون سیاسی فرماندار شیراز رونق کتابخانه های عمومی را راه آشتی دادن مردم با کتاب دانست.
چهاردهمین نمایشگاه کتاب فارس ۶
کارگاه تخصصی آشنایی با کتابخانه های عمومی جهان در غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی فارس برگزار شد.
چهاردهمین نمایشگاه کتاب 5
گروه سرود بچه های آباده که دهه شصتی ها خاطرات زیادی از هنرنمایی آن ها دارند حالا به کتاب و کتابخوانی هم ادای دین کرده و به سرپرستی بهنام محمدبیگی سرود «کتابدار» را که می توان از آن به عنوان سرود ملی کتابداران یاد کرد تولید کرده اند.
چهاردهمین نمایشگاه کتاب 4
غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی فارس در چهاردهمین نمایشگاه کتاب فارس میزبان اهالی فرهنگ و ادب است.
نویسندگان ممسنی کتابهایشان را معرفی کردند
پانزدهمین نشست کتابخوان فارس در نورآباد ممسنی برگزار شد. نشستی که در آن کتابخوان های حرفه ای به معرفی کتاب های مورد علاقه و خوانده شد پرداختند تا 120 مخاطب حاضر در جلسه را متقاعد کنند که آن ها هم این کتاب ها را بخوانند.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 18
کتابخانه های فراشبند برای هفته کتاب و کتابخوانی برنامه های ویژه ای در مهدکودک ها و مدارس اجرا کردند.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 17
نویسندگان و نقاشان کوچک با خلق داستان و تصویرگری، خلاقیتهایشان را در ”طرح نویسنده کوچک” در مدارس خود به نمایش گذاشتند.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 16
مردم شهرستان داراب در برنامه «نذر کتاب» بیش از 100 میلیون ریال کتاب هدیه دادند.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 15
رئیس اداره کتابخانه های عمومی سروستان با اشاره به برنامه های هفته کتاب در این شهرستان، خواستار مشارکت عموم مردم جهت گسترش فرهنگ مطالعه شد.
چهاردهمین نمایشگاه کتاب 3
ایرج زیر دست رباعی سرای شناخته شده شیرازی با حضور در غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی فارس عضو افتخاری کتابخانه شد.
چهاردهمین نمایشگاه کتاب 2
بانو سکینه کیانی همسر و یادگار زنده یاد محمد بهمن بیگی پایه گذار تعلیمات عشایری ایران با حضور در غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی فارس عضو افتخاری کتابخانه شد.
چهاردهمین نمایشگاه کتاب 1
مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس: کتابخانه های عمومی نمایشگاه دائمی کتاب هستند / جریان به وجود آمده توسط نمایشگاه کتاب نباید مقطعی باشد
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 14
همزمان با هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، نشست نقد و بررسی کتاب «مانا و ماندگارهای شهر مادری ام فسا» نوشته جواد جعفری فسایی (سها) به همت کتابخانه عمومی آیت الله دکتر احمد بهشتی فسا برگزار شد.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 13
برپایی جمعه بازار کتاب «ایستگاه مبادله کتاب»درمحل پارک شهر، برگزاری نقد کتاب ، برپایی نمایشگاه طراحی و نقاشی با عنوان راز تکه رنگ، اجرای طرح بچه ها کتاب، ثبت نام نیم بها اعضاء در طول هفته کتاب ازدیگر برنامه های این هفته در شهرستان خرامه بود.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 12
اول آذرماه 94 با پایان هفته گرامیداشت کتاب و کتابخوانی و با شروع آخرین ماه فصل هزار رنگ پاییز کتابخانه شماره دو اقلید با دعوت از دکتر هاشمی استاد دانشگاه و جمعی از مادران عضو کتابخانه نشست یک قاچ کتاب با موضوع چگونگی علاقه مند کردن کودکان و نوجوانان به مطالعه را برگزار کرد .
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 11
بیست عنوان برنامه فرهنگی به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در کتابخانه های شهرستان مروذدشت برگزار شد.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 10
اعضاء کانون بانوان عضو کتابخانه های عمومی شهرستان نی ریز به همراه کتابداران، در مدرسه دخترانه استثنایی شهید اکبری حضور یافتند و روزی استثنایی را هفته تکریم کتاب، کتابخوانی و کتابدار رقم زدند.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 9
کتابخانه گنجینه معرفت سپیدان با برنامه های متعددی در هفته کتاب و کتابخوانی حضوری فعال داشت.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 8
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار از 24 اثر ارزشمند نویسندگان لارستانی با حضور امام جمعه محترم شهرستان، فرماندار، مسئولین ادارات، فرهنگیان و علاقه مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی در تالار کنفرانس شورای شهر لار برگزار شد و احمد اکبرپور نویسنده برجسته کودک و نوجوان نیز در کارگاه «ادبیات چیست؟» حضور یافت.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 7
کودکان بواناتی هفته کتاب و کتابخوانی را جشن گرفتند و با حضور در کتابخانه عمومی سوریان بوانات با کتاب پیوندی دوباره داشتند.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 6
مراسم تجلیل از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی شهرستان گراش در حالی برگزار شد که تجلیل از خیران کتابخانه ساز در آن رنگ و بویی خاص داشت.
گردهمایی کتابخوان های فارس در سرزمین سلمان فارسی
چهاردهمین نشست کتابخوان با معرفی 11 کتاب در تالار نصرالله مردانی شهرستان کازرون برگزار شد. کتاب خوان عنوان سلسله نشست هایی است که به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب در فضایی آکنده از صمیمیت برگزار می شود. در این نشست که در آن 11 کتابخوان، تجربیات مطالعاتی خود را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذاشتند.
ایستگاه های اتوبوس شیراز کتابخانه می شوند
طرح «مطالعه در سفر» صبح امروز در پایانه شهرک بزین شیراز کلید خورد تا ایستگاه های اتوبوس به مرکزی برای ترویج کتابخوانی تبدیل شوند.
کام کتابخانه های استان شیرین شد
پس از قرار گرفتن مجتبی شیروانی کتابدار خرامه ای در جمع کتابداران نمونه کشور، پنج کتابدار استان فارس در همایش های ملی علمی و فرهنگی حایز رتبه های برگزیده شدند.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 5
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قیروکارزین با نوای شاعران کشوری و استانی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و هفته بسیج و ایام سوگواری اربعین حسینی(ع) صبح شعر علشورایی روز چهارشنبه 4/9/1394ساعت 9 صبح در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار می کند.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 4
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید در هفته تکریم کتاب ، کتابخوانی و کتابدار با برگزاری برنامه های متعدد در کلیه کتابخانه های شهرستان به استقبال این هفته رفت که نقد کتاب ماندگار «علمدار عصار» از نقاط برجسته این برنامه ها بود.
«یار مهربان» در سروستان «ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر» نیست!
اولین نشست کتابخوان کودک و نوجوان استان فارس صبح امروز در دبیرستان دخترانه حضرت معصومه (ع) شهرستان سروستان برگزار شد.
بازگشایش یادگار فرهنگی مرحوم زمردیان در میدان الله
سالن مطالعه کتابخانه مشارکتی مکتب جعفری شیراز که از سال 1381 به فعالیت مشغول است، صبح امروز با با گنجایش 200 نفر گشایش یافت.
«روشنا»ی چهار روزه عضو کتابخانه آیت الله بهشتی فسا شد
اولین نوزاد متولد شده در هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فسا که حالا چهار روزه است عضو یکی از کتابخانه های عمومی این شهرستان شد.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 3
صادق کرمیار نویسنده: اجازه نمی دهم کتابم را کیلویی بفروشند / برای «نامیرا» از 30 کتاب دینی و تاریخی فیش برداری کردم / یک ریال هم از فروش «نامیرا» در جیب من نمی رود / «نامیرا» بازآفرینی کوفه و کربلا است نه فقط روایت تاریخی
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 2
امام جمعه شهرستان فراشبند در نماز جمعه این هفته در خصوص کتاب و کتابخوانی و نقش و اثرات آن بر زندگی فردی و اجتماعی و ارتقای سطح فرهنگ عمومی و افزایش سطح آگاهی و دانایی جامعه سخنان مبسوطی ایراد کرد.
گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در فارس 1
زنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس سروستان به صدا درآمد.
بيشتر
 


تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.