منو1
Untitled
1397/7/24 سه‌شنبه یک گام دیگر در کتابخوانی؛ باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان فسا افتتاح شد جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در فسا با شروع فعالیت باشگاه کتابخوانی «خانه کتاب کودک و نوجوان فسا» کلید خورد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا، مراسم افتتاحیه باشگاه کتابخوانی «خانه کتاب کودک و نوجوان فسا» با حضور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، اعضای باشگاه، جمعی از اعضای فعال کتابخانه عمومی دکتر احمد بهشتی و خانواده ها در محل خانه کتاب کودک و نوجوان برگزار شد.

محمدحسین فیروزی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا خطاب به اعضای این باشگاه گفت: بدون شک شما آینده سازان ایران هستید و آشنایی و میل و اشتیاق امروز شما به کتاب و کتابخوانی و کتابخانه زمینه ساز آینده ای روشن برای جامعه ایرانی است.

فیروزی در ادامه گفت: افتتاح جام باشگاه های کتابخوانی در کتابخانه های عمومی همزمان با آغاز سال تحصیلی، نشان از اهتمام جدی دستگاه های فرهنگی به رشد فرهنگ مطالعه است و همه ما می توانیم به این مهم کمک کنیم.

 در این نشست همچنین مطالبی درباره نحوه مشارکت اعضا در باشگاه، قوانین باشگاه و وظایف هر عضو ارائه شد؛ سپس اعضای باشگاه کتاب های خود را به نقد و بررسی گذاشتند. در پایان نیز از 18 نفر از فعالین بخش کودک کتابخانه در فعالیت های تابستانه بخش کودک و نوجوان با اهدای جوایز قدردانی شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 114
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما