پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس درپی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس، در پیامی ارتحال آیت‌الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس در پی ارتحال ملکوتی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی این ضایعه را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال ملکوتی آیت‌الله علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی، مردی بزرگ و یاری دیرین برای امام، رهبری و  انقلاب سخت و جانکاه است. دفتر عمر این مبارز نستوه با برگ‌های زرین به پایان رسید اما به‌یقین کتاب خدمات و ثمرات این عالم مجاهد و دوستدار ایران اسلامی همواره در پیش روی مردم ایران گشوده خواهد بود.

هاشمی از چهره‌های ماندگار تاریخ ایران اسلامی است و نام او با نام انقلاب و ولایت گره خورده است. مجاهدی که در طول سالیان همواره حامی امام و رهبر و مدافعی سرسخت برای انقلاب و ارزش‌های والای آن بود.

از سوی خانواده بزرگ اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، این ضایعه اسفناک را به مقام معظم رهبری، خانواده این عالم بزرگ و مردم شریف ایران تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند منان برای آن عالم فرزانه و مبارز فرهیخته علو درجات را مسئلت دارم.

دکتر سعیده ابراهیمی

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس

 

 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 677
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما