از سوی معاونت برنامه‌ریزی،‌ پژوهش و فناوری اطلاعات؛ نتایج دوره نخست آزمون مدرسه اینترنتی خواندن اعلام شد نتایج دوره نخست آزمون مدرسه اینترنتی خواندن از سوی معاونت برنامه‌ریزی، ‌پژوهش و فناوری اطلاعات اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه‌ریزی،‌پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد با اعلام نتایج دوره نخست آزمون مدرسه اینترنتی خواندن از مشارکت بالغ‌بر 5 هزار کتابدار در این مدرسه خبر داد؛ ارزیابی فراگیران در بخش آزمون علمی برای دروس «مشاوره خوانندگان»،‌ «خواندن گروهی»، «خلاقیت» و «آشنایی با نرم‌افزار پابلیشر» انجام شد؛ که در هر یک از این دروس به ترتیب 1716، 1874، 1005 و 529 اثر به اداره آموزش رسید.

با تشکیل گروه‌های داوری آثار برای هر یک از دروس مذکور، آثار ارسالی فراگیران ارزیابی شد؛‌ بر این اساس در درس مشاوره خواندن 159 اثر،‌ در درس خواندن گروهی 135 اثر،‌در درس خلاقیت 136 اثر و در درس آشنایی با نرم‌افزار پابلیشر 76 اثر به‌عنوان آثار مطلوب شناخته شد.

بنا بر پیشنهاد معاونت برنامه‌ریزی و موافقت دبیرکل نهاد،‌ برای همکارانی که نمره کل آن‌ها مطلوب ارزیابی شد،‌لوح تقدیر صادر و ثبت خواهد شد؛ همچنین آثار برگزیده این دوره در قالب‌های مختلف علمی، فرهنگی- هنری و رسانه‌ای ازجمله چاپ مجموعه مقالات، چاپ بروشورهای معرفی، ارائه فایل‌های صوتی و تصویری در پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و شبکه‌های مجازی و... معرفی خواهد شد.

بر اساس اعلام معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات، آزمون مدرسه اینترنتی خواندن 18 برگزیده ویژه داشت؛ در بخش آزمون اینترنتی داریوش صفرپور از فارس؛ رقیه رستمی از مازندران؛ ناهید قاهری، اعظم عباسیان‌ و مریم سپیانی از اصفهان؛ زکیه مهرعلیان، از قزوین؛ حدیث حیدری از تهران؛ امیر صادقیان منوربناب و رقیه حسینی از آذربایجان شرقی و فاطمه عزیزیان‌گیلان از استان کرمانشاه به‌عنوان برگزیدگان ویژه این آزمون شناخته شدند؛ در بخش آزمون عملی نیز سیمین سلیمانی از خراسان رضوی؛ اعظم نادری زاده از بوشهر؛ محبوبه شاکری مطلق از البرز؛‌ ملیحه حقیقی از خراسان جنوبی؛ معصومه نیک فرد از خوزستان؛ شهرزاد نصراله زاده از مازندران؛ راضیه اسدی از فارس و حامد شهامتی از لرستان به‌عنوان برگزیده معرفی شدند.

گفتنی است، نتایج نهایی مدرسه اینترنتی خواندن،‌بر مبنای مجموع فعالیت‌های حین دوره و آزمون نهایی فراگیران، از روز چهارشنبه،‌ 24 آذرماه، در سامانه آموزش قرار گرفته است.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 469
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما