تقدیر مدیرکل کتابخانه‌های عمومی از شهرداران حامی کتابخانه‌های عمومی فارس مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس از شهرداران حامی کتابخانه‌های عمومی فارس در سال جاری تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس، در ادامه تقدیر از شهرداران نمونه فارس که در هفته کتاب انجام یافت، دکتر سعیده ابراهیمی مدیر کل کتابخانه‌های عمومی فارس از شهردارانی که در سال جاری با پرداخت مناسب سهم نیم‌درصد کتابخانه‌های عمومی و انجام همکاری‌های مختلف، حامی کتابخانه‌های عمومی شهر خود بوده‌اند تقدیر کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس با تصریح اینکه برخی از شهرداران فارس در 9 ماه گذشته همکاری خوبی با اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خود داشته‌اند، عنوان کرد: حمایت و همکاری‌های شهرداران شهر‌های داراب، بیضا، فسا، نورآباد، لپویی، فراشبند، هماشهر، حسامی، بوانات، دوزه، مشکان، قیر و حسن‌آباد اقلید از کتابخانه‌های عمومی و پرداخت مطلوب سهم نیم‌درصد سبب شد که از این شهرداران به عنوان شهرداران حامی کتابخانه‌های عمومی در سال 1395 با اهدای لوح یادبود قدردانی شود.
 وی همچنین ابراز امیدواری کرد که روند مثبت همکاری‌ها و تعهد به قانون از سوی شهرداران که خود عضو حقوقی «انجمن کتابخانه‌های عمومی» هستند، ادامه یابد و الگویی برای شهرداران گرامی دیگر شهرها باشد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 599
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما