دیدار رییس اداره کتابخانه‌های عمومی با رییس آموزش و پرورش خرامه به منظور همکاری بیشتر کتابخانه‌های عمومی و مدارس شهرستان خرامه رییس اداره کتابخانه های عمومی خرامه با رییس جدید آموزش و پرورش این شهر دیدار کرد.

به گزارشاداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرامه، مسئول کتابخانه عمومی خرامه به همراهی تعدادی از هنرمندان، اعضای کتابخانه، شاعران انجمن ادبی کوچه رندان کتابخانه و رییس اداره ارشاد شهرستان، به منظور تشریح برنامه های جاری و آینده اداره کتابخانه های عمومی و همکاری بیشتر کتابخانه‌های عمومی و مدارس این شهرستان با رییس جدید آموزش و پرورش خرامه دیدار کردند.

بهرام نجفی رییس اداره کتابخانه های عمومی در ابتدا ضمن ارائه اطلاعاتی از توانایی  و پتانسیل اداره کتابخانه های شهرستان در مسیر ترویج و اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، به تشریح گزارش عملکرد این اداره درطول سال 95 به ویژه هفته گرامیداشت کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار پرداخت. همچنین از حمایت‌های بی دریغ معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان به دلیل همکاری با اداره کتابخانه ها در برگزاری نشست های مفید کتاب‌خوان مدرسه، بازدید و عضویت دانش آموزان و نیز سایر برنامه های مشترک انجام شده قدردانی کرد.

زارعی رییس اداره آموزش و پرورش خرامه نیز در ادامه ضمن ابراز خرسندی از وجود تیمی چنین منسجم و فعال در حوزه کتاب و کتابخوانی ابراز امیدواری کرد که همکاری های این دو سازمان با توجه به اهداف فرهنگی و مشترک هرچه بیشتر و مشهود تر گردد .

گفتنی است مراسم تودیع و معارفه رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان  خرامه در تاریخ  18آذرماه در محل باشگاه فرهنگیان با حضور نماینده مجلس، فرماندار و شورای اداری انجام شده است و در این آیین یوسف زارعی به جای کرامت کاظمی ریاست آموزش و پرورش این شهرستان را عهده‌دار شده است.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 236
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما