برگزاری نشست‌های ادبی با حضور شاعران انجمن ادبی قلمستان در کوار کتابخانه عمومی امام هادی (ع) شهرستان کوار با همکاری انجمن ادبی قلمستان، هر هفته نشست ادبی برگزار می کند.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوار، عباس‌زاده رییس اداره کتابخانه عمومی این شهرستان با اعلام این خبر عنوان کرد:  در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و رسالتی که شاعران در تبیین این فرهنگ دارند، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوار با دعوت از انجمن ادبی قلمستان جلسات شعرخوانی و نقد شعر را با حضور ادیبان شاعران و اعضای کتابخانه امام هادی (ع) برگزار می کند.

وی اضافه کرد: هدف از برگزاری این جلسات حمایت از شاعران بومی، معرفی اهل ادب شهرستان به مردم و ترویج خواندن است.

عباس‌زاده با تصریح اینکه کتابخانه تنها مکان فرهنگی شهرستان کوار است، گفت: خوانش شعر و معرفی کتاب در این گردهمایی صمیمی باعث حضور گسترده اعضا و علاقه مندان شعر در کتابخانه شده است. وی همچنین بیان کرد: سیدعلیرضا تقوی نژاد کتابدار کتابخانه امام هادی (ع) کوار نیز در هر نشست به معرفی یک کتاب می پردازد که این نکته نیز در استقبال اعضا به این نشست‌های فرهنگی نقش بسزایی داشته است.

 رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کوار در پایان یادآور شد: این جلسات هر هفته برگزار می شود و یک هفته به تدریس نکات فنی و عروضی شعر و هفته دیگر به خوانش و نقد اشعار اعضا اختصاص دارد.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 231
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما