در نی‌ریز صورت گرفت: برگزاری همایش «نقش داستان در پرورش تفکر کودکان و نوجوانان» همایش «نقش داستان در پرورش تفکر کودکان و نوجوانان» با حضور بیش از 160 مادر و مربی علاقه مند در نی‌ریز برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نی‌ریز، یاربی رییس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان ضمن اعلام این خبر گفت: این همایش چهاردهم دی ماه توسط کانون بانوان عضو کتابخانه های عمومی شهرستان نی ریز و با همکاری اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار شد که در آن بیش از 160 مادر و مربی علاقه مند در سالن اجتماعات کتابخانه زنده یاد محمدحسن رجبی شهرستان شرکت کردند.

یاربی همچنین در خصوص این همایش بیان کرد: این همایش در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد که در بخش تئوری آن، دکتر جواد فرزانفر در رابطه با نقش داستان و قصه گویی در پرورش تفکر، نحوه بیان داستان برای کودکان، خلاقیت کودکان و نوجوانان و رفتار با کودک لجباز برای حاضرین سخن گفت.

وی با اشاره به بخش علمی این همایش افزود: بخش عملی این همایش، با بلند خوانی کتاب «هامی همیشه بیدار» با اجرای آمنه دردانه کتابدار کودک کتابخانه آغاز شد. همچنین در ادامه، آقای فرزانفر با قصه گویی عملی، نقاشی از کتابهای کودک و معرفی چند کتاب کودک توضیحاتی در خصوص نقش داستان و کتاب در رشد و پرورش تفکر کودکان و نوجوانان پرداخت.

به گفته یاربی در حاشیه این همایش نیز، برنامه‌های کودک همچون قصه گویی، شعر خوانی و معرفی کتاب ویژه کودکان توسط صدیقه صمصامی و افسانه مظفری کتابداران کتابخانه‌های عمومی نی‌ریز در بخش کودک کتابخانه زنده یاد محمدحسن رجبی اجرا شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 304
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما