در هفته دوم دی ماه انجام گرفت برگزاری دو نشست کتابخانه مدرسه‌ای در روستای مهارلو سروستان کتابخانه‌ عمومی شهدای مهارلو در هفته دوم دی‌ماه دو نشست مدرسه‌ای را در مدرسه شهدای مهارلو این روستا برپا کرد که در این نشست‌ها 14کتاب در حوزه کودکان و نوجوانان به اشتراک گذاشته شد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سروستان، در اولین نشست کتابخوان مدرسه‌ای این هفته روستای مهارلو پنج کتاب بررسی و معرفی شد، به این ترتیب که کتاب‌های «امام پاکان» نوشته مهدی مرادحاصل، «تن‌تن وسندباد» نوشته محمدمیرکیانی، «تخت پهلوانی» بازنویسی شده توسط محمدرضا یوسفی، «قصه ماهمین بود» نوشته محمدمیر کیانی و «14 قصه از 14 معصوم» به نویسندگی حسین فتاحی به ترتیب توسط راضیه عسکری، فاطمه خورشیدی، کوثر صادقی، زهراغلامی و فاطمه عسکری به بحث گذاشته شد.

همچنین در نشست کتابخوان بعدی که در این مدرسه برپا شد، ۹ کتاب به اشتراک گذاشته شد؛ به‌طوریکه فاطمه جلیلی نسب کتاب «مرگ جنگل» نوشته گلوریارند و فاطیما جلیلی نسب کتاب «قصه پیامبر و فرزندانش» نوشته نقی سلیمانی را به دیگران معرفی کردند. همچنین  زهرا خورشیدی از کتاب «هفت رستم» نوشته محمدرضایوسفی گفت و کتاب «پیامبران» نوشته حسین فتاحی توسط صدف مسرور معرفی شد. در ادامه مریم صادقی کتاب «کلیله ودمنه» نوشته مهدی پرتو را به حاضران پیشکش کرد و کوثر صادقی و مریم عسکری به ترتیب کتاب‌های شعر «باغ سبز شاپرک‌ها» نوشته مجیدملامحمدی و «روزی بود و روزی نبود» را به دوستانش پیشنهاد کردند.  افزون بر این در این نشست کتاب‌های «قصه ما مثل شد» نوشته محمدمیرکیانی توسط نگین صادقی و «روزی که آموس بیمارشد» اثر فیلیپ سی استید به دست فرهادی کتابدار کتابخانه به اشتراک گذاشته شد.

شایان ذکر است برگزاری مسابقه با موضوع کتاب‌های معرفی شده و اهدای لوح و هدیه یادبود به دانش‌آموزان کتاب‌خوان‌  از دیگر بخش‌های این نشست‌های کتابخوان بود.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 259
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما