دیدار رییس اداره کتابخانه‌های عمومی و رییس آموزش و پرورش شهرستان قیروکارزین رئیس اداره کتابخانه های شهرستان قیروکارزین به منظور همکاری هرچه بیشتر دانش‌آموزان با کتابخانه‌ها با مدیریت اداره آموزش و پرورش این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان قیروکارزین، آبچر رییس این اداره با حضور در اداره آموزش و پرورش این شهرستان انتصاب جدید مدیریت این اداره را تبریک گفت و به منظور گسترش فعالیت‌های کتاب و کتابخوانی در بین دانش آموزان با مدیریت جدید اداره آموزش و پرورش تفاهم نامه همکاری منعقد کرد.

آبچر در این خصوص اظهار داشت: انعقاد این تفاهم‌نامه در راستای منسجم تر شدن برنامه های کتابخوانی از جمله: نشست کتاب‌خوان مدرسه ای، جمع خوانی، بازدید هفتگی، قصه خوانی، مسابقه روزنامه دیواری، معرفی و نقد کتاب در صبحگاه مدارس، تقدیر از فعالان کتابخوانی، مسابقه نقاشی و... بوده است.

وی هدف از این کار را کتابخوان کردن دانش آموزان دانست و گفت: گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین دانش آموزان و والدین آن‌ها و همچنین پررنگ‌تر کردن نقش دانش‌آموزان در اجرای برنامه های کتاب و کتابخوانی به‌ویژه نشست‌های کتاب‌خوان از دیگر اهداف این همکاری مشترک است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 200
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما