دیدار امام جمعه شهرستان خرامه با مدیر کل کتابخانه های عمومی استان فارس امام جمعه خرامه در دیدار با مدیر کل کتابخانه های عمومی فارس، درباره مسائل کتابخانه های شهرستان خرامه بحث و تبادل نظر کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، دکتر سعیده ابراهیمی در ابتدای این نشست با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های اصلی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس، افتتاح کتابخانه در تمامی مناطق به ویژه مناطق روستایی است، اظهار داشت: اداره کل کتابخانه‌های عمومی درخصوص ساخت کتابخانه در روستاهای خرامه نیز جدیت لازم رادارد. مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس افزود: اگر زمین یا ساختمانی در هر یک از روستاها به کتابخانه اختصاص یابد، اداره کل در زمینه تهجیز کتابخانه‌ها به سرعت اقدام خواهد کرد.

امام جمعه خرامه نیز در ادامه این دیدار با اشاره به اینکه  خرامه شهرستان رو به پیشرفتی است، اظهار داشت: این شهرستان نیاز به کتابخانه‌های بیشتری دارد و ضروری است در چهار روستای این شهرستان به ویژ در روستای معزآباد به دلیل وجود جمعیت مناسب مکان فرهنگی همچون کتابخانه ایجاد شود. حاج آقا صباحی همچنین بیان کرد: لازم است تعامل مطلوبی با مسئولان و خیران خرامه برقرار شود تا بتوان اختصاص بودجه بیشتر کتابخانه های شهرستان را ارتقا داد.

نجفی رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرامه نیز در ادامه با بیان اینکه کتابخانه‌ها بزرگترین و فعال‌ترین مکان‌های فرهنگی در شهرستان خرامه به حساب می‌آیند، بیان کرد: خدمات بسیاری در کتابخانه‌های عمومی به مردم ارائه می‌شود اما با توجه به جمعیت این شهرستان نیاز به کتابخانه‌های بیشتر داریم.

شایان  ذکر است در این جلسه همچنین مقرر شد که جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خرامه با حضور نماینده اداره کل برگزار گردد. علاوه بر آن بررسی امکانات راه اندازی کتابخانه های روستایی در روستاهای شهرستان خرامه به ویژه روستای معزآباد از دیگر مصوبات این جلسه بود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 392
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما