در نیمه اول دی ماه صورت گرفت برنامه های فرهنگی ویژه کودک و نوجوان در کتابخانه امام حسن مجتبی (ع) کازرون کتابخانه امام حسن مجتبی (ع) کازرون با طرح برنامه‌های فرهنگی متنوع در حوزه کودک و نوجوان گام مؤثری در راستانی ترویج مطالعه در بین کودکان و نوجوانان این شهر برداشته است.

مسئول کتابخانه امام حسن مجتبی (ع) کازرون با اعلام این خبر عنوان کرد: برگزاری مستمر کلاس های با هم خوانی و جمع خوانی از قسمت های برگزیده کتاب های مورد علاقه نوجوانان از جمله برنامه‌هایی فرهنگی است که یکشنبه ها ساعت 16:30 در بخش کودک برگزار می‌شود که در حاشیه این نشست‌ها، مسابقه و بازی هایی گوناگونی نیز انجام می شود.

ندا زنگنه همچننپین با اشاره به بازدید مستمر مهدکودک‌ها از کتابخانه‌ها، بیان کرد: روز یکشنبه 12دی‌ماه کتابخانه امام حسن مجتبی (ع)، پذیرای 150 نفر از کودکان مهد کودک و پیش دبستانی «بچه های ایران» برای بازدید از کتابخانه بود.

زنگنه همچنین به حضور کتابداران در مدارس و معرفی کتاب برای دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: هر هفته کتابداران با حضور در مدارس، یک کتاب را به صورت قصه‌خوانی به دانش آموزان معرفی می‌کنند  که  این کار به‌منظور ترغیب و تشویق دانش آموزان برای حضور در کتابخانه و استفاده از کتاب هاست.

مسئول کتابخانه امام حسن مجتبی (ع) کازرون با تأکید بر تعامل خوب این کتابخانه با کانون شهید رضوان،

گفت: کتابداران این کتابخانه هر هفته با حضور در برنامه جشن جوانه ها که توسط این کانون برای دانش آموزان مدارس ابتدایی بهم‌نظور استعدادیابی در بین دانش آموزان از لحاظ هنری و فنی انجام می‌شود، فعالیت هایی همچون قصه خوانی، قصه گویی و برگزاری مسابقه های گروهی و... را برگزار می‌کند

 
تعداد بازديد اين صفحه: 298
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما