نتایج مسابقه‌های کتاب‌خوانی فارس اعلام شد کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس از اعلام نتایج برگزیدگان مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتاب، کتا‌خوانی و کتابدار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی  اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس، محمد سمیعی کارشناس امور فرهنگی این اداره کل با اشاره به اینکه در ایام گرامیداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار هشت مسابقه کتابخوانی در فارس بر پا شد، بیان کرد: از این میان، دو مسابقه از کتاب‌های «تن وتن و سندباد» و «شماس شامی« به صورت استانی بوده است سمیعی اضافه کرد: در این دو مسابقه کتاب «تن‌تن وسندباد» نوشته محمدمیرکیانی ویژه گروه سنی نوجوانان و کتاب «شماس شامی» نوشته مجید قیصری در گروه سنی بزرگسالان در نظر گرفته شده بود.

کارشناس امور فرهنگی اداره کل همچنین به استقبال بی‌نظیر مردم از این دو مسابقه اشاره و تصریح کرد: در طول هفته کتاب بیش از 1500نفر در این مسابقه شرکت کردند که از این میان سی نفر به قید قرعه برگزیده شده‌اند.

وی یادآور شد: افراد برگزیده می‌توانند با مراجعه به بخش فرهنگی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس هدیه یادبود خود را دریافت نمایند.

برای دیدن اسامی برگزیدگان اینجا را مشاهده نمایید. 

 

 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 737
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما