برگزاری نشست معرفی کتاب و روخوانی در بخش کودک و نوجوان کتابخانه امام هادی کوار نشست معرفی کتاب و روخوانی فردی در بخش کودک و نوجوان کتابخانه امام هادی کوار برگزار شد که در این نشست سه کتاب توسط اعضای کودک کتابخانه معرفی و روخوانی شد.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی کوار، به گفته زهرا آسمانی کتابدار کتابخانه امام هادی کوار در این نشست که در روز پنج شنبه ۹ دی ماه برگزار شد، ده نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی حضور داشتند که به معرفی و روخوانی کتاب‌های خواندنی پرداختند.

آسمانی همچنین درباره کتاب‌های معرفی شده در این برنامه عنوان کرد: در ابتدا کتاب «به من بگو خدا کیست» از غلامرضا حیدری ابهری توسط سیده فاطمه تنگ ارمی معرفی شد. این کتاب با ارائه یک دوره خداشناسی به تقویت بنیان تربیت دینی می پردازد. کتاب داستان‌های شاهنامه نیز توسط محمد امین کریمی به اشتراک گذاشته شد. در این کتاب یکی از داستانهای شاهنامه توسط محمد رضا یوسفی بازنویسی و به زبان ساده بیان شده است.

وی اضافه کرد: کتاب کلیدخوشبختی و دیو هزار سر نوشته محمد عبدالهی نیزکتاب دیگری بود که در این نشست توسط علی خادمی معرفی شد. در این کتاب آثار انجام کارهای نیک و صالح و راه پیروزی بر شیطان نفس به تصویر کشیده شده است. 

کتابدار کتابخانه امام هادی کوار همچنین عنوان کرد: در پایان نیز کتاب داستان‌های شاهنامه (رستم و سهراب) بازنویسی محمدرضا یوسفی نیز توسط علی ملک زاده نیز روخوانی شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 215
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما