معرفی کتاب کتابخوان ماه دی‌ در دورافتاده ترین روستای اقلید در جریان اردوی جهادی بسیج سازندگی که با هدف محرومیت زدایی در بخش سده شهرستان اقلید برگزار شد، کتاب «روزی که آموس بیمار شد» به دانش‌آموزان روستای سادات آباد اقلید معرفی شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اقلید، افضلی رییس اداره این شهرستان با اعلام این خبر گفت: کتابدار کتابخانه فرزانگان سده ضمن شرکت در اردوی جهادی بسیج سازندگی که با هدف محرومیت زدایی در بخش سده شهرستان اقلید برگزار شد، با حضور در مدرسه شهید موسوی روستای سادات آباد یکی از دور افتاده ترین روستاهای شهرستان اقلید کتاب «روزی که آموس بیمار شد»  از سری کتاب‌های کتابخوان ماه ویژه دی را برای دانش آموزان معرفی کرد.

وی هدف از این کار را آشنایی همه افراد با کتاب و کتابخوانی دانست و گفت: این اقدام باعث جذب هرچه بیشتر دانش‌آموزان این مدرسه و دیگر افراد این روستا به کتابخانه و کتابخوانی خواهد شد.

رییس اداره کتابخانه‌های عمومی اقلید همچنین به اقدام دیگر کتابدار کتابخانه فرزانگان سده اشاره و عنوان کرد:  همچنین به منظور آشنایی دانش آموزان با اهمیت صرفه جویی در مصرف آب مسابقه کتابخوانی از کتاب «آب چال» نوشته گرم بیس از انتشارات فنی ایران بین دانش آموزان برگزار شد.

وی یادآور شد: در این برنامه به سه نفر از شرکت کنندگان در مسابقه کتابخوانی جایزه تعلق گرفت؛ همچنین به همه دانش آموزان مدرسه هدایایی به رسم یاد بود اهدا شد.

افضلی در پایان به اهدای هفده جلد کتاب کودک توسط کتابدار کتابخانه فرزانگان به دانش‌آموزان این مدرسه اشاره و عنوان کرد: مدرسه شهید موسوی روستای سادات آباد هفده دانش آموز دارد و یکی از بزرگترین خواسته دانش‌آموزان این مدرسه  داشتن یک کتابخانه آموزشگاهی است که  امید می رود به زودی کتابخانه این مدرسه راه اندازی شود.

شایان ذکر است در این هفته همچنین کتاب «روزی که آموس بیمار شد» بار دیگر توسط کتابدار  کتابخانه فرزانگان در مدرسه پیش دبستانی صبح دانش سده برای کودکان معرفی شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 324
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما