در ممسنی برگزار شد نشست کتاب‌خوان ویژه اعضای کودک و نوجوان مدرسه ابتدایی پردیس ممسنی میزبان چهارمین نشست کتاب‌خوان کودک و نوجوان کتابخانه استاد شهید نورآباد بود.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی، سه‌شنبه هفتم دی ماه پیش دبستانی و مدرسه ی ابتدایی پردیس میزبان کتابداران کتابخانه‌ی استاد شهید نورآباد بود تا چهارمین نشست کتاب‌خوان کودک و نوجوان ممسنی در این مدرسه برپا شود.

در این نشست که با همکاری مسئولان مدرسه انجام شد، شش نفر از دختران در رده های سنی مختلف به معرفی کتاب پرداختند. در ابتدا پرستو رضایی کتاب دهقان فداکار تألیف حورا سلامت حقیقی از انتشارات ریحانه را معرفی کرد. پس از آن میمون کوچولوی کم حوصله را مهسا شایانی به زیبایی برای جمع قصه خوانی کرد. این قصه ترجمه ی هما قاسمی از سری سرزمین حیوانات منتشر شده توسط نشر فکر برتر در سال 92 بود.

کتاب خروس سیگاری ترجمه‌ی بهمن آذر نجف آبادی از انتشارات آفتاب مهتاب در سال 83 کتاب دیگری بود که به زیبایی توسط آیلین دهقان برای کودکان معرفی شد. در ادامه مانا محمد حسینی به معرفی قصه ماجرای درخت بلوط در کتابی به همین نام اثر لیلی فرهنگ زاده از انتشارت کانون فرهنگ و هنر در سال 1376 پرداخت و در آخر نیز زهرا احمدی کتاب کشاورز و پرستو را قصه گویی کرد.

گفتنی است معرفی کتابخانه‌های عمومی و تبیین خدمات آن‌ها به عموم مردم از دیگر بخش‌های این برنامه کودکانه بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 217
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما