فرماندار جهرم در جلسه شورای اداری عنوان کرد: ارتقا و توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی از رسالت‌های اصلی شهرداری‌هاست پرداخت سهم نیم‌درصد کتابخانه‌های عمومی از درآمد شهرداری از تکالیف قانونی شهرداری‌ها و مورد تأکید استاندار محترم است که باید به‌موقع پرداخت شود.

به گزارش اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی فارس به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، علیرضا صحرائیان فرماندار جهرم در جلسه شورای اداری این شهرستان با تأکید بر اینکه توجه به فرهنگ عمومی جامعه و ارتقا و توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی از رسالت‌های اصلی شهرداری‌هاست، بیان داشت: پرداخت سهم نیم‌درصد کتابخانه‌های عمومی از درآمد شهرداری از تکالیف قانونی شهرداری‌ها و مورد تأکید استاندار محترم است که باید به‌موقع پرداخت شود.

علیرضا صحراییان با اذعان به مشکلات مالی شهرداری‌ها در سال‌های اخیر، از شهرداران شهرهای جهرم، باب انار، خاوران و دوزه خواست با پرداخت نیم درصد، مدیریت جوان و پیگیر کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهرم را در پیشبرد اهداف مربوط یاری کنند.

در پایان این جلسه، از علی‌اصغر مسلمی، دهیار روستای موسویه به‌خاطر خدمات فرهنگی و حمایت‌های گوناگون از کتابخانه و کتاب‌خوانی با اهدای لوح سپاس و هدیه از سوی دکتر سعیده ابراهیمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس تقدیر شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 592
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما