دیدار اعضای کتابخانه‌های عمومی کازرون با امام جمعه جدید بخش چنار شاهیجان رییس اداره کتابخانه های شهرستان کازرون به همراه مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری قائمیه با امام جمعه جدید بخش چنارشاهیجان دیدار کردند.

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کازرون، حسین مشایخی مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری قائمیه در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد کتابخانه قائمیه، درخصوص وضعیت موجود، اقدامات و فعالیت های فرهنگی انجام شده در این کتابخانه و همچنین مشکلات کتابخانه ای در شهر قائمیه سخن گفت.

حجت الاسلام انصاری امام جمعه جدید بخش چنارشاهیجان نیز در ادامه این دیدار، ضمن تشکر از فعالیت‌های فرهنگی صورت گرفته در کتابخانه‌ها،  بر لزوم فرهنگ سازی در زمینه کتاب و کتابخوانی تأکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت کتابخانه‌ها در ساختن جامعه عنوان کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا ضمن برداشتن هر مانعی از جمله مشکلات مالی از سر راه کتابخانه‌های این شهر، در این کار پر خیر و برکت سهیم باشیم.

حجت‌الاسلام انصاری همچنین با اشاره به همکاری بیشتر با کتابخانه‌ها و رایزنی با شهرداری درخصوص پرداخت مطالبات مالی کتابخانه، گفت: در زمینه برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی و استفاده از فضای کتابخانه های عمومی و تبیین و تبلیغ راهکارهای کتاب‌خوانی در خطبه‌های نماز جمعه همکاری‌های لازم را خواهیم داشت.

شایان ذکر است به گفته مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری قائمیه این دیدار با توجه به انتصاب حجت الاسلام حسین انصاری به عنوان امام جمعه جدید بخش چنارشاهیجان و شهر قائمیه، و به‌منظور تعاملات و همکاری‌های بیشتر با مسئولان در زمینه فرهنگ ترویج مطالعه و معرفی کتابخانه‌ها صورت گرفته است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 187
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما