اجرای برنامه ساعت کتاب در کتابخانه علامه طباطبایی سروستان مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی سروستان از برگزاری ویژه برنامه فرهنگی ساعت کتاب خوانی و قصه گویی در این کتابخانه خبر داد

به گزارش اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سروستان، جلالی رییس اداره این شهرستان با اشاره به برگزاری ویژه برنامه فرهنگی ساعت کتاب خوانی و قصه گویی در کتابخانه علامه طباطبایی اظهار داشت: در این برنامه  کتاب های با موضوع افسانه ها و داستان های عامیانه و فولکلور به دانش آموزان معرفی و جمع خوانی شد. علاوه بر آن دانش آموزان به اجرای نمایش خلاق از این داستان ها پرداختند.

وی با اشاره به جمع خوانی و اجرای نمایش از کتاب فیل و گنجشک در کلاس چهارم  گفت: علاوه بر کتاب فیل و گنجشک، کتاب‌های قصه های هزار و یکشب، علی کچل از کتاب قصه های مردم فارس اثر ابوالقاسم فقیری و کوتوله دماغ دراز درمورد افسانه های جادوگری از دیگر داستان هایی بود که در قالب قصه‌گویی به دانش‌آموزان معرفی شد.

جلالی  به برگزاری کلاس آشنایی با عناصر داستان در پایه ششم ابتدایی اشاره و عنوان کرد: آشنایی با کتاب‌هایی با محتوای زندگی‌نامه‌ و روخوانی کتاب‌های زندگی نامه پروفسور حسابی از مجموعه قطره و دریا و زندگینامه شهید همت از دیگر برنامه کتابخانه‌ عمومی برای دانش‌آموزان پایه ششم دبستان بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 201
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما