منو1
Untitled
1397/2/15 شنبه بازدید استاندار فارس از پروژه کتابخانه مرکزی کازرون استاندار فارس در حاشیه سفر به شهرستان کازرون از پروژه کتابخانه مرکزی این شهرستان بازدید و از نزدیک جزئیات ساخت آن را بررسی کرد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون، در جریان بازدید عالیترین مقام دولت در استان فارس از کتابخانه مرکزی کازرون، ندا زنگنه سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون با اشاره به وضعیت کتابخانه های عمومی در این شهرستان عنوان کرد: شهرستان کازرون در حال حاضر 8 کتابخانه عمومی نهادی و یک کتابخانه عمومی مشارکتی دارد که 3 کتابخانه در شهر کازرون واقع است.

زنگنه با بیان اینکه پروژه کتابخانه مرکزی کازرون به عنوان نهمین کتابخانه عمومی این شهرستان در سال 89 کلنگ زنی شده است، گفت: این کتابخانه تاکنون 25 درصد پیشرفت فیزیک داشته است. با توجه به اینکه این کتابخانه در 2500 متر و سه طبقه پیش بینی شده است در صورت بهره برداری نیازهای جامعه مخاطبین را پاسخ خواهد داد.

او با توجه به جمعیت شهر و گستردگی آن  خواستار تأمین اعتبار به منظور تکمیل و تجهیز پروژه مورد نظر در سال 97 شد.

اسماعیل تبادار استاندار فارس نیز در جریان این بازدید ضمن تأکید بر لزوم ساخت هر چه سریعتر این کتابخانه عنوان کرد: فرمانداری کازرون لازم است از اولین اعتبارات خود، مبلغ قابل توجهی را برای تکمیل و تجهیز این کتابخانه قرار دهد.

گفتنی است استاندار فارس در طی سفر یکروزه خود به شهرستان کازرون، علاوه بر کتابخانه مرکزی کازرون از پروژه های دیگری همچون بیمارستان در حال ساخت 206 تخت خوابی پردیس، ورزشگاه فرهنگیان، طرح تصفیه خانه فاضلاب، بیمارستان 96 تخت خوابی امام علی و مجموعه گردشگری بوم گردی این شهرستان بازدید کرد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 221
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما