منو1
Untitled
1397/2/26 چهارشنبه دعوت مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس برای شرکت مردم در یک جشنواره ملی کتابخوانی؛ هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی آغاز به کار کرد روح الله منوچهری از عمومی مردم استان فارس برای شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، روح الله منوچهری در نخستین جلسه کمیته شورای برنامه ریزی جشنواره کتابخوانی رضوی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، با اشاره به اینکه هشتمین دوره این جشنواره با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور آغاز شده است، عنوان کرد: این دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی با معرفی هفت عنوان کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال»، در دو بخش فردی و خانوادگی  برگزار می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس با تصریح اینکه بخش آنلاین این رقابت از پایان اردیبهشت ماه آغاز می شود، گفت: بخش مکتوب مسابقه کتابخوانی رضوی نیز از 15 خرداد آغاز می شود و مهلت شرکت در این رقابت تا 31 تیرماه خواهد بود. همچنین شرکت کودکان در این رقابت هم به دو شیوه تصویرسازی از کتاب ها و تهیه فایل ویدئویی معرفی و خوانش کتاب ها پیش بینی شده است.

او با اشاره به اینکه منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در تمامی کتابخانه های عمومی و فایل الکترونیک این کتاب ها نیز در پورتال اداره کل کتابخانه های عمومی فایل موجود است، افزود: کتاب های «مژده گل» نوشته محمود پوروهاب و «مهمان خراسان» نوشته سعید بیابانکی در بخش کودک، «کاش تو را می دیدم» و «مسافر هشتم» از کتاب های مژگان شیخی در بخش نوجوان و سه کتاب «ماه هشتم» نوشته مهدی غلامعلی، «به سپیدی یک رؤیا» نوشته فاطمه سلیمانی و «مهر ولایت در آسمان ایران» نوشته آیت الله علی کریمی جهرمی در بخش جوان و بزرگسال به عنوان منابع این جشنواره معرفی شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس با دعوت از عموم هموطنان برای شرکت در این جشنواره ملی خاطرنشان کرد: اختتامیه این جشنواره همزمان با دهه ولایت در شهریور ماه و با تجلیل از برگزیدگان برپا می شود.

منوچهری در ادامه از اشاره به برگزاری هفتمین دوره جشنواره رضوی در سال گذشته، یادآور شد: مهم ترین ویژگی جشنواره رضوی در سال گذشته در استان فارس، مشارکت و همدلی دستگاه ها و نهاد های دولتی استانی بود که منجر به مشارکت بیش از 35هزار نفری مردم فارس در جشنواره شد. در این دوره از جشنواره نیز در تلاشیم تا با استفاده از ظرفیت تمامی دستگاه های استانی این جشنواره هرچه پرشورتر برگزار شود.

علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به پورتال اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس به نشانی (www.farspl.ir ) مراجعه نمایند.

 

 

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 313
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما