منو1
Untitled
1397/2/13 پنجشنبه با شرکت جمعی از والدین در کازرون؛ راه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی آموزش داده شد کارگاه آموزشی و مشاوره پیشگیری از آسیب های اجتماعی والدین توسط مسئول کتابخانه عمومی امام رضا(ع) بالاده کازرون برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون، مسئول کتابخانه عمومی امام رضا (ع) بالاده روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 97، جهت اجرای طرح «والدین پیشگام » که از طرحهای ارائه شده اداره آموزش و پرورش می باشد اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی و مشاوره پیشگیری از آسیبهای اجتماعی ویژه والدین دانش آموزان نمود.

یونس جمشیدی که چندی پیش آمادگی خویش را جهت همکاری در این طرح با اداره آموزش و پرورش بالاده اعلام نموده، اولین جلسه این کارگاه را با عنوان «پیشگیری اولیه از اعتیاد و رفتارهای پرخطر» در مدرسه حبیب بن مظاهر بالاده با شرکت جمعی از اولیاء دانش آموزان برگزار نمود.

جمشیدی در پایان جلسه به معرفی سه کتاب مرتبط با موضوع کارگاه پرداخت. کتاب های «هجوم خاموش: آسیب‌شناسی نسل جوان» نوشته محمد سقازاده، «چگونه از آلوده شدن فرزندانمان جلوگیری کنیم» نوشته رضا رستمی و کتاب «راه های ساده برای زندگی سعادتمند» نوشته پرمود بترا و ترجمه مهدی قراچه داغی سه کتابی بود که در این دیدار معرفی شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 149
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما