منو1
Untitled


1397/2/20 پنجشنبه برنامه هایی با عطر سلامتی در کتابخانه عمومی کتک؛ هفته سلامت در کتابخانه عمومی ابوذر کتکی ارسنجان گرامی داشته شد هفته سلامت با اجرای برنامه های مختلفی با شعار «سلامتی برای همه، همه جا» در کتابخانه عمومی ابوذر کتکی برگزار شد.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی  شهرستان ارسنجان، مسئول کتابخانه عمومی ابوذر کتکی در این خصوص عنوان کرد: با توجه به اهمیت هفته سلامت و ضرورت ترویج نکات سلامتی و بهداشت همگانی کتابخانه عمومی ابوذر کتکی برنامه های مختلفی را در این هفته اجرا کرده است.

فریده زارعی عنوان کرد: برگزاری نشست جمع خوانی کتاب «سلامت نوجوانی» با حضور نوجوانان عضو کتابخانه برگزار شد، برپایی کلاس آموزشی ویژه بانوان با حضور بهورز خانه بهداشت با موضوع خانواده و بهداشت برپایی جشنواره غذای سالم با همکاری خانه بهداشت و بسیج روستا از جمله برنامه های این کتابخانه در هفته سلامت بود.

مسئول کتابخانه عمومی ابوذر کتکی همچنین از برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع سلامت و بهداشت خانواده و بازدید عموم از این نمایشگاه در کتابخانه عمومی خبر داد و گفت: بازدید آقای قنبری رییس شبکه بهداشت شهرستان ارسنجان و دکتر ایزدی رئیس مرکز بهداشت و همراهان از کتابخانه و نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته سلامت و اهدا ده جلد کتاب با موضوع سلامت به کتابخانه عمومی، همچنین بازدید دانش آموزان مدرسه شهدای کوهنجان، از جمله اتفاق  های این نمایشگاه بود.

زارعی یادآور شد: برگزاری برنامه پیاده روی مخصوص مادران با همکاری خانه بهداشت و بسیج خواهران به مناسبت هفته سلامت در روز پنجشنبه از جمله برنامه های کتابخانه عمومی روستای کتک بود که با استقبال گسترده مادران کتک همراه شد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 142
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما