منو1
Untitled


1397/2/23 يكشنبه تصویرها گزارش می دهند؛ فعالیت های بهاری کتابخانه های عمومی شهرستان فسا در قاب دوربین چهار کتابخانه عمومی شهرستان فسا با هدف گسترش فرهنگ مطالعه و جذب هرچه بیشتر مخاطب به کتابخانه های عمومی میزبان فعالیت های گسترده کتابخوانی و ترویجی شدند.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا، به مناسبت گرامی داشت عید مبعث، برنامه قصه گویی و قصه خوانی  با حضور کودکان و والدین در بخش کودک کتابخانه عمومی آیت الله احمد بهشتی فسا  برگزار شد.

کتابخانه عمومی آیت الله بهشتی همچنین به مناسبت گرامیداشت  ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار و  ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز نیز مراسم خاطره گویی را با حضور فرزندان شاهد، ایثارگر و جانباز و جمعی از اعضای کتابخانه برپا کرد.


همچنین به مناسبت اعیاد شعبانیه و دهه مبارک مهدویت و سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت حجت ابن الحسن (عج)، نمایشگاه موضوعی کتاب در مجموعه کتابخانه عمومی آیت الله احمد بهشتی فسا برپا شد. در این نمایشگاه بیش از 150 عنوان از کتاب هایی با موضوع مهدویت و زندگانی حضرت مهدی (عج) و... در معرض دید اعضاء و مراجعین محترم قرار گرفته است.

  


افزون بر این کتابخانه عمومی شهید جاویدی فسا نیز به مناسبت عید مبعث، اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان، سه نمایشگاه موضوعی کتاب را برپا کرد.

جمع خوانی کتاب «جنگجوی نقابدار» توسط اعضای کودک و قصه گویی از کتاب «امام اول» به مناسبت ولادت حضرت امام علی (ع) از جمله برنامه های بخش کودک کتابخانه جاویدی بود.

همچنین جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ مهدویت و نیز با حضور مدرس حوزه علمیه خواهران برای اعضای کتابخانه عمومی شهید جاویدی برگزار شد.


در همین راستا، کتابخانه عمومی بقیه الله (عج) میانشهر فسا نیز با برگزاری نشست کتاب خوان و معرفی کتاب «سلام بر ابراهیم ( زندگی شهید ابراهیم هادی)» و همچنین برپایی نمایشگاه کتاب شعبانیه و مهدویت میزبان علاقه مندان بود.

  

این در حالی است که کتابخانه عمومی غدیر ششده فسا نیز با برپایی جلسات مستمر قصه گویی در مهدکودک ها و مدارس شهر، کتاب های خواندنی را به کودکان معرفی می کند.

برگزاری کلاس های آموزش قرآن و احکام ویژه بانوان و جشن میلاد حضرت زهرا و روز مادر در کتابخانه عمومی غدیر ششده فسا با همکاری مهد کودک سبحان نیز از جمله برنامه های این کتابخانه بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 162
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما