منو1
Untitled
1397/2/23 يكشنبه در ماه مبارک رمضان؛ برنامه «امیدهای جماران» توسط کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان برگزار خواهد شد کودکان و نوجوان اشکنان رمضان را مهمان سفره حسینیه جماران و کتابخانه عمومی قائمیه خواهند بود.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد، کتابخانه قائمیه اشکنان با همکاری کانون فرهنگی هنری حسینیه جماران و کانون حضرت زینب(س) ویژه برنامه امیدهای جماران را به مدت 30 شب در حسینیه جمارن اشکنان برگزار می کند

این طرح هر شب ساعت 22 آغاز می شود و شامل برنامه های مختلفی مثل قصه گویی، شعرخوانی، آموزش ساخت کاردستی، نقاشی، اوریگامی، کتابخوانی، اجرای برنامه های دینی، بازی های گروهی، سرود، نمایش، پخش فیلم و... خواهد بود. همزمان با این برنامه نمایشگاهی از کتاب های کودک و نوجوان کتابخانه قائمیه با امکان امانت توسط اعضا نیز در محل حسینیه برپا خواهد شد.

گفتنی است حسینیه جماران اشکنان دو سالی است که ویژه برنامه کودک و نوجوان خود را راه اندازی کرده و برنامه های مناسبی را برای این سنین برگزار می کند. با رایزنی های صورت گرفته، کتابخانه عمومی قائمیه اشکنان که چندسالی است در حوزه کودک و نوجوان فعالیت های مستمری دارد مسئولیت برنامه های رمضان این کتابخانه را پذیرفته و با همکاری اعضای فرهنگی خود، اعضای کانون فرهنگی هنری حسینیه جماران و کانون حضرت زینب(س)، در ماه رمضان، حسینیه جماران اشکنان را به شعبه ای از کتابخوانی، قصه گویی و برنامه های فرهنگی تبدیل می نماید.

 

 

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 143
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما