منو1
Untitled
1397/2/24 دوشنبه به مناسبت دهه مهدویت؛ 54 برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد اجرا شد رئیس اداره کتابخانه ها عمومی شهرستان لامرد از برگزاری برنامه های متنوع و گسترده در کتابخانه های عمومی این شهرستان به مناسبت دهه مهدویت خبر داد.

 به گزارش  اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد، سید علی اصغر احمدی زاده با اعلام این خبر افزود: کتابداران با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در دهه مهدویت، کتابخانه های عمومی لامرد را به مکانی برای میثاق منتظران با امامشان تبدیل کردند.

او افزود:  به مناسبت این ایام و با هدف ترویج معارف مهدوی در بین اقشار مختلف جامعه از 3 تا 13اردیبهشت در کتابخانه های عمومی لامرد برنامه هایی مختلف با محوریت کتاب های موجود در کتابخانه با موضوع مهدویت به اجرا درآمد که گوشه هایی از اشتیاق انتظار را به نمایش گذاشت. در این بین کتابخانه های عمومی باقرالعلوم شیخ عامر، سومین شهید محراب پاقلات و امام محمد باقر(ع) چاه کور هر کدام با هفت برنامه دارای بیشترین فعالیت فرهنگی در این دهه مبارک بوده اند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد همچنین از ارائه و نمایش 187 کتاب در 10 نمایشگاه کتاب با محوریت مهدویت خبرداد و گفت: ، برگزاری چهار نشست های کتابخوان  کتابخانه ای تخصصی مهدویت، برگزاری دو نشست کتابخوان مدرسه ای تخصصی مهدویت، برپایی کلاس های آموزش کاردستی در بخش کودک و کلاس خوشنویسی، برگزاری ده جلسه قصه گویی ویژه کودکان، برگزاری ده نشست معرفی و جمع خوانی ویژه کودکان، برگزاری 5 مسابقه نقاشی و برگزاری 5 جشن مهدویت از جمله برنامه کتابخانه های عمومی شهرستان لامرد در این ایام بود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
تعداد بازديد اين صفحه: 150
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما